HAKKIMIZDA

2001 yılında dental alanda hizmet vermeye başlayan Öner Ltd. Şti. bu güne kadar sektörün ihtiyaçlarını ve teknolojik gelişmeleri yerinde ve zamanında yürüttüğü ar-ge çalışmaları parelelinde yöneterek hedeflediği istikrarlı büyümesini yurt içinde ve yurt dışında başarıyla tamamlamıştır. Elde ettiği bu vizyon ile sektörün önde gelen firmaları arasındaki yerini almıştır.

Öner Ltd. Şti. 13 yıllık tecrübesini, modern çağın sunduğu hızlı teknolojik gelişmeler ile birleştirerek tüm ihtiyaçlara yönelik portföy seçeneklerini siz değerli arzunumlara yerinde ve zamanında sunmak gayretiyle önde gelen markaların distribütörlüklerini yapmaktadır. Bunu tecrübeli güvenilir satış ekibi, web tabanlı sunduğu satınalma olanakları, vermiş olduğu yüksek kalite müşteri servis ağı sayesinde harmanlayarak müşterilerimizin tüm ihtiyaçlarına cevap vermiş, global pazarda rekabet güçlerini destekleyerek fayda sağlamıştır.

Öner Ltd .Şti. olarak 13 yıllık zaman diliminde bünyemizde oluşturduğumuz ürün seçeneklerinin sergilendiği teşhir bölümleri, bakım onarım faaliyetlerinin yürütüldüğü birim, eğitim salonları, üstün hizmet anlayışımızı hayata geçiren güçlü teknik servis ağı müşterilerimize uzun vadeli iş birlikteliği garantisini vererek, hedeflediği hizmet kalitesini müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutarak hayata geçirmiştir.

Kuruluşumuzdan itibaren yola çıktığımız felsefe doğrultusunda şirketimiz tüm ihtiyaçlara, uluslararası standartlarda müşteri odaklı hizmet anlayışından, saygın, güvenilir, kaliteden ödün vermeden sektörde en yenilikçi hizmetleri sunmaya devam edecektir.